Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda
"bitutamutluluk.com" temelleri 2015 yılında Ekip3 Tasarım bünyesinde atılan; düğün, davetiye, organizasyon ve kına gibi etkinlikler için ihtiyacınız olan birçok ürünü ve hizmeti içinde barındıran tatlış mı tatlış bi şirkettir. "Alev Şenol", "hayatgayemm" gibi ünlü blogger ve instagrammer'ların tercih ettiği bitutammutluluk.com, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla misafirlerine hizmet vermektedir. Kuruluşumuz türkiye'nin dört bi yanına mutluluk dağıtmakta ve en özel günlerinizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duymaktadır.

Neden bitutammutluluk.com?
"bitutammutluluk.com" misafirlerimizin istekleri doğrultusunda siparilerimizin ürün odaklı değil misafir odaklı olmasını, misafirlerimizin istekleri doğrultusunda ürünlerini güncellemesini ve her misafirimizin zevki dikkate alınarak ürürnlerimiz tekrardan revize edilmesini misyon olarak edinmiştir. Misafirlerimizin isteklerini dinleyip, doğrudan pazarlama temsilcisiyle iletişime geçmesine olanak sağlayan "bitutammutluluk.com" misafirleriyle tek tek ilgilenmekte ve isteklerine karşılık bulmaktadır.

"bitutammutluluk.com" e-ticaret sitesi kullandığı güvenlik yazılımları sayesinde müşterilerine yüksek derecede güvenlik sağlar. Kredi Kartı bilgileriniz hiçbir şekilde "bitutammutluluk.com" veri tabanına kayıt edilmemektedir. Sitesinde bulunan 256bit SSL sertifikası sayesinde tüm bilgileriniz şifrelenmekte ve misafirlerimize güvenli alışveriş imkanı sunulmaktadır.
İlgili banka tarafından sistemimize kurulan 3D Security sayesinde tüm işlemleriniz bankanız ile sizin aranızda yapılmaktadır. Müşterilerimiz, alışveriş sırasında ilgili bankanın ödeme sayfasına yönlendirilmekte ve yine ilgili bankanın sistemini kullanarak misafirlerimizin işlemlerini gizlilik politikası içerisinde gerçekleştirmektedir.